Odwiedź nas

Adres:
76-200 SłupskŻelkowiec 1
Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8:00 - 16:00
Telefon:
+48 663 733 388
Nawiguj

Rozpocznij z nami współpracę!

Cieszymy się, że zastanawiasz się nad współpracą z naszym ekologicznym gospodarstwem agroturystycznym, gdzie natura i jakość idą w parze. Chętnie opowiemy Ci o tym, jak możemy wspólnie rozwijać naszą pasję do ekologii i zdrowego stylu życia.

Edukacyjne Przygody ze Szkołami

Zapraszamy szkoły i przedszkola na niezapomniane wycieczki krajoznawcze!

U nas uczniowie odkrywają tajniki ekologicznego rolnictwa 🌱, poznają cykl życia roślin 🌿, obserwują zwierzęta na wolnym wybiegu 🐄. Nasze gospodarstwo to otwarte drzwi do edukacyjnych przygód wśród zieleni.

Zdrowa współpraca z Restauracjami i Sklepami! 🍴

Oferujemy dostawy świeżych owoców i warzyw prosto do twojej restauracji lub sklepu. Nasze produkty to gwarancja smaku, zdrowia i ekologicznego pochodzenia. Wspólnie możemy stworzyć kulinarną ofertę, która wyróżni się świeżością i jakością.

Razem w stronę Ekologicznej Przyszłości

Współpraca z Czerwonym Kogutem to nie tylko transakcje, to partnerstwo oparte na wspólnych wartościach. Razem kroczymy w stronę zrównoważonego rozwoju, edukacji i smaku, tworząc ekologiczną przyszłość dla naszych gości i klientów.
Dołącz do naszej ekologicznej rodziny, gdzie współpraca oznacza nie tylko dostawę produktów, ale także dzielenie się pasją i zaangażowaniem w dobro naszej planety! 🌿